Lütfen Bizi arayın

SüRüCü Psikoteknik

+90 532 589 25 72

Psikoteknik Değerlendirme Test Süresi

Psikoteknik Değerlendirme Testi Ne Kadar Sürer?

Sürücü Psikoteknik Değerlendirme merkezinde testler 1 saat sürmektedir.

Psikoteknik değerlendirme en az 60 dakika sürmek zorunda. Aşağıda açıklandığı gibi testi 60 dakikanın altına düşürme imkanı bulunmamaktadır.

Psikoteknik değerlendirmenin süresi, karayolları Trafik kanunu 4 sayılı cetvelde belirtildiği gibi asgari 1(bir) saat olmalıdır.1 saatin altında yapılan testler sonucunda verilen raporlar geçersiz sayılacaktır.

Taksi Duraklarına Destek. Enflasyonla Mücadele Kampanyası

Taksi Duraklarına Özel İndimler ve Ödeme Kolaylıkları Muafiyetli Belgeler ve Zorunluluklar, Uygulamalar Konusunda Ücretsiz Danışmanlık

Arnavutköy, Havalimanı, Esenyurt, Hadımköy, Göktürk, Çatalca ve Silivri bölgelerindeki taksi duraklarını kapsayan kampanyamız. Durakta çalışan taksi ve durağa bağlı şoförlerimize ödeme kolaylıkları, belgeler ve muaifiyetler kara yolları kanun ve yönetmeliklerinin getirdiği yada getireceği zorunluluk ve cezalar konusunda ücretsiz destek vermektedir.

Arnavutköy

Hadımköy

Havalimanı

Esenyurt

Silivri

Çorlu

Psikoteknik Belgesi

Danışmanlık

Sürücü Psikoteknik Değerlendirme Merkezi 2017 Yılında İstanbul'Un Arnavutköy Ilçesinde Kurulmuş Ve Psikoteknik Ile Ilgili Tüm Hizmetleri, Testleri Tübitak Onaylı Gelişmiş Test Sistemleri Ile Gerçekleştirmektedir.

Bakanlık Onaylı, Psikoteknik Değerlendirme Raporu, Psikoteknik Belgesi.

Psikoteknik E-Rapor

Arnavutköy

Hadımköy

Havalimanı

Esenyurt

Silivri

Çorlu