Taksi Duraklarına Destek. Enflasyonla Mücadele Kampanyası

Taksi Duraklarına Özel İndimler ve Ödeme Kolaylıkları Muafiyetli Belgeler ve Zorunluluklar, Uygulamalar Konusunda Ücretsiz Danışmanlık

Arnavutköy, Havalimanı, Esenyurt, Hadımköy, Göktürk, Çatalca ve Silivri bölgelerindeki taksi duraklarını kapsayan kampanyamız. Durakta çalışan taksi ve durağa bağlı şoförlerimize ödeme kolaylıkları, belgeler ve muaifiyetler kara yolları kanun ve yönetmeliklerinin getirdiği yada getireceği zorunluluk ve cezalar konusunda ücretsiz destek vermektedir.

Taksi Duraklarına Rezervasyonlarda Öncelik

Arnavutköy, Havalimanı, Esenyurt, Hadımköy, Göktürk, Çatalca ve Silivri bölgelerindeki anlaşmalı taksi duraklarındaki şoförlerimize öncelikli rezervasyon ve belgelerinin çıkarılmasını sağlamak.

Muafiyetli Belgeler Konusunda Ücretsiz Danışmanlık. Muafiyetli Belge Çıkarma Hakkına Sahip misiniz?

Arnavutköy, Havalimanı, Esenyurt, Hadımköy, Göktürk, Çatalca ve Silivri bölgelerindeki kampanyaya katılan taksi duraklarındaki şoförlerimizin hangi belgeler için muafiyet hakkı olduğu ya da hangi belgelerin zorunlu olduğu ya da nasıl en hızlı ve ekonomik olarak nasıl çıkartılabileceği konusunda ücretsiz destek.

Muafiyet kapsamında 24 TL harç ödeyerek alabileceğiniz SRC Belgeleri için Binlerce Lira ücret ödemeyin yada boşuna ceza yemeyin. SüRüCü Psikoteknik bir telefon uzaklığında.

Arnavutköy

Hadımköy

Havalimanı

Esenyurt

Silivri

Çorlu

Psikoteknik Belgesi

Danışmanlık

Sürücü Psikoteknik Değerlendirme Merkezi 2017 Yılında İstanbul'Un Arnavutköy Ilçesinde Kurulmuş Ve Psikoteknik Ile Ilgili Tüm Hizmetleri, Testleri Tübitak Onaylı Gelişmiş Test Sistemleri Ile Gerçekleştirmektedir.

Bakanlık Onaylı, Psikoteknik Değerlendirme Raporu, Psikoteknik Belgesi.

Psikoteknik E-Rapor

Arnavutköy

Hadımköy

Havalimanı

Esenyurt

Silivri

Çorlu