Lütfen Bizi arayın

SüRüCü Psikoteknik

+90 532 589 25 72

Arnavutköy Merkezde Bulunan Sürücü Psikoteknik Merkezi

Arnavutköy'e

Esenyut'a

Hadımköy'e

Havalimanındaki Firmalara

Silivri Bölgesine

Çorlu Bölgesine

Psikoteknik Hizmeti Vermektedir

Psikoteknik Belgesi E Rapor

Randevulu Çalışan Psikoteknik Belgesi Testleri İçin Bir Telefon Yeter. Hızlı güvenli E Rapor Olarak Çıkartılabilecek Resmi Psikoteknik Testi

Psikoteknik Belgesi Ya da Psikoteknik Testi için Hadımköy, Havalimanı ve Esenlerden Dakiklar İçinde Arnavutköy'deki Psikoteknik Merkezimize Ulaşabilirsiniz.

Sürücü Psikoteknik Değerlendirme Merkezi olarak 2017 yılında İstanbul'un ARNAVUTKÖY ilçesinde kurulmuştur.

Psikoteknik alanında gerekli olan temel eğitimlerin tamamlanması ve sürücülerin trafikteki stresli çalışma ortamında daha dikkatli olmaları için psikoteknik değerlendirme merkezimizde teste tabi tutulup 5 yıl boyunca geçerli olan psikoteknik rapor almalarına imkan sunmaktayız.

Psikoteknik değerlendirme testleri Tübitak onaylı gelişmiş test sistemleri ile gerçekleştirmektedir. Dürüst çalışma ilkemiz ile sürücü adaylarımıza kaliteli hizmet vermeye talibiz.

Taksi Duraklarına Destek. Enflasyonla Mücadele Kampanyası

Taksi Duraklarına Özel İndimler ve Ödeme Kolaylıkları Muafiyetli Belgeler ve Zorunluluklar, Uygulamalar Konusunda Ücretsiz Danışmanlık

Arnavutköy, Havalimanı, Esenyurt, Hadımköy, Göktürk, Çatalca ve Silivri bölgelerindeki taksi duraklarını kapsayan kampanyamız. Durakta çalışan taksi ve durağa bağlı şoförlerimize ödeme kolaylıkları, belgeler ve muaifiyetler kara yolları kanun ve yönetmeliklerinin getirdiği yada getireceği zorunluluk ve cezalar konusunda ücretsiz destek vermektedir.

Arnavutköy

Hadımköy

Havalimanı

Esenyurt

Silivri

Çorlu

Psikoteknik Belgesi

Danışmanlık

Sürücü Psikoteknik Değerlendirme Merkezi 2017 Yılında İstanbul'Un Arnavutköy Ilçesinde Kurulmuş Ve Psikoteknik Ile Ilgili Tüm Hizmetleri, Testleri Tübitak Onaylı Gelişmiş Test Sistemleri Ile Gerçekleştirmektedir.

Bakanlık Onaylı, Psikoteknik Değerlendirme Raporu, Psikoteknik Belgesi.

Psikoteknik E-Rapor

Arnavutköy

Hadımköy

Havalimanı

Esenyurt

Silivri

Çorlu