Lütfen Bizi arayın

SüRüCü Psikoteknik

+90 532 589 25 72

Psikoteknik Raporunu Kimler Almalı

Psikoteknik belgesine kimler ihtiyaç duyar. Psikoteknik belgesi almalı mıyım?

Ticari olarak yük, eşya ve yolcu taşımacılığı yapanların tamamı psikoteknik belgesine sahip olmalıdır. İstanbul Belediyesi Taşıt Kartı için SRC ve Psikoteknik Belgesini zorunlu tutmaktadır.

Kanunun ilgili maddelerinde tanımlanan nitelikteki trafik suçlarını işlemiş olanlar. Psikoteknik Testine tabi tutulur. Sürücü belgelerine el konulan sürücülerden sürücü belgelerini geri alabilmeleri için psikoteknik testine girmeleri gerekir.

Taksi Duraklarına Destek. Enflasyonla Mücadele Kampanyası

Taksi Duraklarına Özel İndimler ve Ödeme Kolaylıkları Muafiyetli Belgeler ve Zorunluluklar, Uygulamalar Konusunda Ücretsiz Danışmanlık

Arnavutköy, Havalimanı, Esenyurt, Hadımköy, Göktürk, Çatalca ve Silivri bölgelerindeki taksi duraklarını kapsayan kampanyamız. Durakta çalışan taksi ve durağa bağlı şoförlerimize ödeme kolaylıkları, belgeler ve muaifiyetler kara yolları kanun ve yönetmeliklerinin getirdiği yada getireceği zorunluluk ve cezalar konusunda ücretsiz destek vermektedir.

Arnavutköy

Hadımköy

Havalimanı

Esenyurt

Silivri

Çorlu

Psikoteknik Belgesi

Danışmanlık

Sürücü Psikoteknik Değerlendirme Merkezi 2017 Yılında İstanbul'Un Arnavutköy Ilçesinde Kurulmuş Ve Psikoteknik Ile Ilgili Tüm Hizmetleri, Testleri Tübitak Onaylı Gelişmiş Test Sistemleri Ile Gerçekleştirmektedir.

Bakanlık Onaylı, Psikoteknik Değerlendirme Raporu, Psikoteknik Belgesi.

Psikoteknik E-Rapor

Arnavutköy

Hadımköy

Havalimanı

Esenyurt

Silivri

Çorlu